AGJENTI I MUSTAFIT UDHËTON PËR NË QYTETIN E FAMSHËM, AFËR MARRËVESHJA ME GJIGANTIN EVROPIAN

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Shkodran Mustafi i ka ditët e numëruar si futbollist i Arsenalit.

Mbrojtësi shqiptar me pasaportë gjermane nuk ishte i përfshirë fare në ndeshjen e fundit të klubit anglez. Sipas medieve angleze, Mustafi është në bisedime me klubin e madh turk, Galatasaray,

Gjatë ditës së sotme edhe mediet turke kanë shkruar se marrëveshja mes Mustafit dhe Galatas, është shumë afër duke mbetur vetëm edhe disa detaje të vogla që nënshkrimi i kampionit botëror të jetë mbi fletën e bardhë.

Mustafi has hardly featured in the Premier League this season after falling down pecking order

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.