Arbenita në veshje të bardhë si bora, shfaqet provokuese

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një prej vajzave më të bukura që gjithmonë ka tërheur vëmendje për format trupore që ka.

Tejet e suksesshme në profesionin e saj, Arbenita ka publikuar disa fotografi, ku kishte veshur një fustan të bardhë, por e tërë vëmendja shkoi te gjoksi i saj, të cilin e kishte zbuluar pothuajse krejt.

Arbenita është edhe e dashura e reperit të njohur, Fero dhe lidhja po shkon më së miri.

Madje, nuk mungojnë as fotografitë e përbashkëta të tyre, të cilat i shpërndajnë nëpër rrjete sociale.

View this post on Instagram

🌼 @fashionnova 🌼 fashionnovapartner

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.