Çifti i famshëm ribashkohet, kthehet buzëqeshja, superveshja dhe puna e paparacëve

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gigi Hadidi është rikthyer zyrtarisht në romancën e saj me ish-të dashurin Zayn Malik. Gati një vit pas ndarjes, çifti i famshëm është parë përsëri mbrëmë bashkë në New York.

Ka qenë ditëlindja e 27-të e Zayni, që ka bërë bashkë dy të rinjtë, që dikur duheshin shumë.

Lumturia e bashkimit shihet në fytyrat e tyre, ndërsa çifti i ribashkuar kishte zgjedhur kostume të bukura e luksoze për këtë dalje.

Gigi dhe Zayni kanë filluar lidhjen në fund të vitit 2015, para se të ndaheshin në mars të vitit 2006. Çifti ishte ribashkuar sërish në qershor, para se të ndahej në janar të vitit 2019./Indeksonline/

 

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.