Del video: Genta Ismajli duke u “rrahur” me të dashurin turk

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Genta Ismajli e ka bërë tashmë publike lidhjen e dashurisë.

Pas një kohe të gjatë pa u përfolur për jetën private, Genta Ismajli më në fund dha një arsye për të qenë në krye të mediave rozë sa i përket jetës private.

Ajo tashmë po e shijon lidhjen e saj të dashurisë dhe po kalon momente të këndshme me të dashurin turk.

Këngëtarja në rrjete sociale po ndan fotografi të ndryshme ku shfaqet e lumtur në krahët e tij, e së fundmi ka publikuar një video në të cilën çifti po argëtohen së bashku./Lajmi

https://tiger.cdnja.co/v/zj/zjZR.mp4?secure=shoizZSjZaJ81jH8Cht6sw&expires=1579185000

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.