Gruaja e MC Kreshës, Erzina publikon imazhe me barkun e rrumbullakosur

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Reperi MC Kresha dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë më 15 dhjetor të vitit të kaluar, ndërsa brenda pak muajsh pritet të bëhen prindër.

Erzina, e cila është një nga menaxheret e brendit “Zara” të përfaqësisë në Kosovë, ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale së fundmi disa fotografi, ku shfaqet me barku ne rrumbullakosur.

Ajo duket mjaft entuziaste gjatë muajve të shtatzënisë, teksa duket se edhe nepsi i saj është rritur, pasi në fotografitë në fjalë ajo shfaqet duke konsumuar një ‘donuts’.

Foto: Erzina Shehu/Instagram

MC Kresha përndryshe vijon të jetë shumë i angazhuar me koncerte të shumta si brenda ashtu edhe jashtë vendit.

MC Kresha dhe Erzina Shehu (Foto: InstaStory/Arkiv

Ai dhe Erzina jetojnë së bashku në Prishtinë, ndërsa njihen si një çift pak më i rezervuar për jetën private, duke mos preferuar daljen e shpeshtë nëpër intervista apo rrjetet sociale. /Telegrafi/

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.