Kylie Jenner, realizon fotosesion në të brendshme, tregon linjat perfekte

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ndiqet nga më shumë se 157 milionë persona në Instagram, prandaj edhe është mjaft aktive me postimet e shumta të fotografive, si nga jeta private ashtu edhe personale.

Bëhet fjalë për yllin televiziv, Kylie Jenner e cila këtë herë ka sjellur një fotosesion mahnitëse në të brendshme.

 

 

22 vjeçarja tregoj linjat perfekte në disa poza tejet provokuese

Themeluesja e “Kylie Cosmetics” dukej në formë të përkryer dhe mjaft seksi.

Kujtojmë që Kylie është në lidhje me reperin, Travis Scott me të cilin ka një vajzë, Stormi./Indeksonline/

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.