Momenti i sikletshëm kur Tayna rrëzohet në skenë gjatë koncertit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Reperja e njohur e estradës, Tayna, ka mbajtur së fundmi koncertin e saj të radhës në Gjermani.

Teksa ka argëtuar fansat me interpretimin e këngëve të saj shumë të pëlqyera, pati një moment të sikletshëm gjatë performancës së saj.

Ishte ky një moment kur reperja nga Prizreni humbi baraspeshimin dhe aksidentalisht u rrëzua në mes të skenës.

Momenti është xhiruar nga fansat dhe hedhur në internet, teksa vet 23-vjeçarja duket ta ketë marrë me sportivitet këtë moment të sikletshëm.

shijojë suksesin e bashkëpunimit të saj më të fundit me Mozzik, “Edhe ti”, këngë kjo e cila ka arritur shifrën e afro 20 milionë klikimeve në YouTube. /Telegrafi/

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.