Mozziku u harrua! Kush eshte i dashuri misterioz i Loredanes

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Loredana është një ndër reperet më të komentuara në media kohët e fundit. Ajo i ka bërë të gjithë të spekulojnë që ajo është tashmë në një lidhje të re. Vetë ajo ka postuar disa foto në InstaStory ku shfaqet pranë një mashkulli mis terioz.

Të gjithë ishim kureshtarë që ta zbulonim identitetin e të dashurit të ri të Loredanës dhe mesa duket e zbuluam. Një video e publikuar dje në rrjetet sociale, ku pretendohet se është Loredana me reperin Zuna nga KMN ka bërë xhiron e rrjetit. Nga afërsia që të dy kanë me njëri-tjetrin, të shtyjnë të mendosh se çifti është në një lidhje.

Në video duket Loredana e mbështetur në prehrin e reperit Zuna dhe ndërkohë ky i fundit po e përkëdhelte.

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.