Rita Ora elegante paraqitet nga Miami

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora është një personazh mjaft i suksesshëm dhe i dashur për publikun gjithandej nëpër botë.

Secila paraqitje e saj publike merr vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë, shkruan Indeksonline

Rita edhe njëherë morri vëmendjen teksa po dilte nga hoteli në Miami, e veshur mjaft elegante dhe me xhinse duke vënë në pah linjat e saj trupore në formën më të mirë.

29 vjeçarja në secilën paraqitje që bën, e dëshmon se është një nga femrat më të bukura dhe më atraktive në skenën muzikore në të gjithë botën. /Indeksonline/

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.