Rita provokon dhe ngacmon imagjinatën me pozën e re

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rita Ora këto ditë është bërë kryetemë e faqeve rozë falë disa seteve fotografike që i ka realizuar për projektet e radhës.

Ndërkohë që ka pozuar para fotografëve, 29-vjeçarja ishte kapur në disa raste në momente jo të këndshme gjatë ndërrimit të gardërobës dhe disa fotografi të tilla janë shpërndarë në internet

Porse, më së shumti vëmendje ka marrë një fotografi e publikuar nga vet këngëtarja shqiptare në Instagram, në të cilën ajo paraqitet në mënyrë mjaft provokuese duke ngacmuar imagjinatën.

 

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.