Roma nënshkruan me lojtar që ka kush e njeh

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Atalanta e nënshkroi atë nga Fluminense për pak më pak se 4 milion euro një vit më parë, por ai bëri vetëm dy paraqitje shumë të shkurtër të zëvendësuesve për 20 minuta në fushë.

Pavarësisht kësaj, ata janë duke fituar një fitim të madh, pasi Roma po merr Ibanez me një hua 18-mujore për 1 milion € me detyrim për të blerë për 8 milion euro të tjera dhe deri në 2 milion € në shpërblime të lidhura me performancën./ORAinfo/

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.