Super goli i Edon Zhegrovës që i solli fitoren Baselit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

uar fitore në ndeshjen miqësore kundër Steaua Bukuresht.

Zviceranët fituan falë një goli të bukur të Edon Zhegrovës, shkruan Indeksonline.

Ylli i Kosovës realizoi pak para fundit të ndeshjes.

 

Zhegrova po kalon formë të mirë me Baselin dhe zviceranët mund ta blejnë komplet kartonin e tij. /IndeksOnline/

 

 

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.