Të gjithë po flasin për këtë pasim të Neymarit me prapanicë

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pas shumë lëndimeve, Neymar duket se ka filluar të kthehet në formën e tij më të mirë, teksa në ndeshjen e Kupës ndaj Reims i tregoi aftësitë e tij të jashtëzakonshme.

Ylli brazilian bëri një asistim me prapanicë në fitoren 3:0 në udhëtim te Reims

Ndërkohë, golat për parisienët në këtë takim u shënuan nga Marquinhos (9’), Ghislain Konan (31’), i cili realizoi autogol dhe Nianzou Kouassi (77’)./Insporti.com

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.