Wanda Nara “terbon” me foton e fundit ne Paris, te gjithe syte te tatuazhi i saj

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

E dashura e futbollistit Mauro Ikardi ka bërë edhe njëherë atë që di të bëjë më mirë, të “tërbojë” ndjekësit e saj në Instagram.

Shpesh me deklarata e shpesh me foto, Wanda Nara, shquhet për guximin e saj për të “trazuar ujëra”.

Këtë herë, Wanda ka pozuar pranë kullës Eifel në Paris, teksa përveç mungesës së të brendshmeve vihet re edhe tatuazhi thuajse në vend intim.

Tatuazhi minimalist është një dallëndyshe dhe kaq kanë dashur ndjekësit e saj në rrjetin social që të shpërthejnë në komente dhe pëlqime.

Share.

Kommentarfunktion ist geschlossen.